PL/SQL vývojář/ka

Náš tým má na starosti vývoj systémů, ve kterých běží např. přidávání nových účtů, rozúčtování plateb klientů apod. Uplatní se u nás šikovný DB vývojář, který si převezme zadání od analytika, navrhne struktury, tabulky, procedury; naprogramuje a vytvoří automatické testy a zajistí spolehlivé zpracování velkého objemu dat.

U nás budete

  • Vyvíjet interní platební systém, který slouží pro zpracování příchozích plateb klientů
  • Mít na starost vývoj backendu v PL/SQL a případně také frontendu, který je dnes napsaný v Delphi
  • Spolupracovat s architektem, product ownerem a vycházet z analýzy vypracované byznys analytikem
  • Vyvinuté řešení také testovat
  • Zodpovídat za vysokou úroveň kvality kódu

Co potřebujeme od vás

  • Alespoň 2 roky zkušeností s vývojem v PL/SQL, dobrou znalost SQL
  • Praktickou zkušenost s verzováním (verzujeme v Gitu a používáme BitBucket)
  • Chuť učit se novým věcem a nebát se přicházet s nápady
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace

Čím nám uděláte radost

  • Znalostí prostředí PL/SQL Developer
  • Zkušeností s automatizovanými testy
  • Zkušeností s automatizací nasazování (Maven, Jenkins) nebo testování (utPLSQL)
  • Zkušeností s agilním vývojem

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se vám hodí
  • Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě vám – na výběr máte stravenky, příspěvek na penzijní či exkluzivní životní pojištění, MultiSport kartu nebo příspěvek do Cafeterie (svůj benefitní balíček můžete také použít na mimořádnou splátku úvěrových produktů MONETA nebo nákup našich akcií)
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu
  • Možnost práce z domova formou homeoffice
  • Vlastní pracovní místo v kanceláři (žádný desk-sharing)
  • Podporu ve vzdělávání, na kterém si u nás zakládáme, protože víme, že bez kvalitního zaškolení a dalšího rozvoje nemůžeme držet krok s ostatními
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Helena Ivančíková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.