Trainee Tester – platební karty

Jste student/ka VŠ se zájmem o bankovní svět a IT? Zapojte se do trainee programu, kde v roli testera dostanete možnost proniknout do tajů produktu platebních karet a zjistíte, co vše je potřeba nastavit, aby platební karta uměla dělat pro klienty to, co od ní očekávají.

Koho hledáme

  • VŠ studenty IT, technického, příp. ekonomického zaměření, kteří se postupně podívají na činnosti spojené s testováním a analýzou produktu platební karta
  • Se zájmem o testování informačních systémů a aplikací (uvítáme proaktivní přístup, analytické a logické myšlení, out-of-box thinking, předchozí zkušenost s testováním výhodou, ale nikoliv podmínkou)
  • Se zodpovědným přístupem k práci, zájmem a ochotou učit se novým věcem
  • S angličtinou minimálně na úrovni práce s technickou dokumentací
  • S možností pracovat ideálně 20 hodin týdně

Co se u nás naučíte

  • Jak funguje bankovní karetní systém
  • Co vše se skrývá pod bankovním produktem platební karta
  • Testovací přístupy a způsoby analýz při zpracování business i technických požadavků
  • Spolupracovat při předávání funkčnosti k nasazení s kolegy v týmu, mimo vlastní tým i s dodavateli
  • Pracovat s testovací dokumentací
  • Podílet se na zajímavých projektech v oblasti karetního světa (např. nastavení nových produktů platebních karet, implementace nových funkcionalit karetního systému atp.)
  • Pracovat s nástroji Jira, Confluence + s bankovními systémy, které jsou spojeny s testováním karetních procesů

Co u nás získáte

  • Příležitost nastartovat pracovní kariéru v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Moderní pracovní prostředí (BB Centrum Brumlovka) s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu
  • Dlouhodobou spolupráci formou dohody o pracovní činnosti (DPČ)
  • Flexibilitu – v rámci pracovního týdne (pondělí až pátek) a hodin (8:00 – 18:00) můžete pracovat buď některé celé dny nebo každý den pár hodin
  • Možnost částečné práce z domova formou homeoffice
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit – k ruce budete mít zkušeného parťáka, který vám na začátku pomůže

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Brigáda, od 17. 10. 2022 do 31. 3. 2023
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Helena Ivančíková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.