Analytik/čka reportingu

Chcete nahlédnout do světa banky, která naplňuje své ambice být digitálním lídrem v ČR? Do týmu Reportingu v rámci Shared Services Division hledáme kolegu/kolegyni na pozici Analytik/čka reportingu. Hledáme novou posilu, která převezme odpovědnost za oblast reportingu v dané oblasti a která se bude podílet na vývoji nových reportů, na zajištění správy stávajících a na jejich optimalizaci a automatizaci. Přidejte se do našeho týmu!

Co Vás u nás čeká

  • Zodpovídat za analýzu, vývoj a tvorbu reportů pro procesy v rámci Shared Services Division na základě požadavků a zadání interních zákazníků
  • Zajišťovat správu stávajících reportů, jejich tvorbu a distribuce dle stanovených termínů
  • Testovat a kontrolovat již vytvořené reporty, kontrolovat a verifikovat korektnosti dat ve spravovaných reportech
  • Navrhovat reporting a měřící body pro nově vyvíjené funkčnosti v rámci interních aplikací a systémů Banky
  • Navrhovat a komunikovat změny, zlepšovat a optimalizovat procesy a používané aplikace
  • Optimalizovat, automatizovat a zvyšovat efektivitu stávajícího reportingu

Co potřebujeme od Vás

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Očekáváme znalosti a praktické zkušenosti z oblasti analýzy
  • Hodit se Vám bude pokročilou znalost nástrojů MS Office (zejména MS Excel a MS Access)
  • Využijete znalost Oracle SQL/MSSQL
  • I když jsme ryze českou bankou, používat budete i anglický jazyk (převážně v pasivní formě, alespoň B1)

Co je pro nás dále důležité

  • Schopnost práce s velkým množstvím dat a různorodými vstupy
  • Dobrá schopnost analytického a strukturovaného myšlení ověřená praxí
  • Schopnost práce v neustále se měnícím prostředí

Čím nám uděláte radost

  • Vysokoškolským vzděláním
  • Znalostí SAS BI/ SAS VA

Co u nás získáte

  • Pracovní uplatnění dobu určitou s možností případného prodloužení
  • Samostatnou pracovní pozici s prostorem pro seberealizaci a zodpovědnost
  • Tým zkušených kolegů, kteří Vám rádi poradí a pomohou a na které se můžete spolehnout
  • Viditelné výsledky své práce – budete se aktivně podílet na klíčových projektech a Vaše práce bude mít reálný dopad
  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které je získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě Vám – na výběr máte z příspěvku na stravenky, Multisportku, penzijní či exkluzivní životní pojištění či volnočasové aktivity v rámci Cafeterie. Svůj benefitní balíček můžete také použít na mimořádnou splátku úvěrových produktů MONETA nebo nákup našich akcií
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se Vám hodí. Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro
  • Možnost práce z domova formou homeoffice
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Moderní pracovní prostředí a open space uzpůsobený agilnímu životu
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit

Detail pozice

Oddělení
Provoz
Obor
Bankovní a finanční poradenství, Ekonomika a finance, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Jsme tým, který drží banku v chodu. Staráme se o bezproblémové fungování všech procesů, jako je platební styk, zúčtování všech transakcí na platebních kartách nebo správa úvěrů a běžných účtů. Naším cílem je být klientům po ruce, kdykoli nás potřebují.