Specialista/tka do týmu Investor Relations – brigáda

Chcete nahlédnout do světa financí banky, která naplňuje své ambice být digitálním lídrem v ČR? Nabízíme šikovným studentům či absolventům vysoké školy zajímavou brigádu, kde nahlédnou pod pokličku fungování financí v bance. Hledáme kolegu nebo kolegyni na výpomoc při přípravě výroční zprávy Skupiny MONETA. Rádi Vás vše naučíme.

Kdo jsme

Jsme přátelský tým profesionálů v oboru, který má na starosti vztahy s investory, jsme součástí divize Finance.

Koho hledáme

  • Studenty či absolventy vysoké školy ekonomického zaměření, kteří se postupně podívají na činnosti kolem tvorby a přípravy výroční zprávy Skupiny MONETA
  • S dobrou znalostí a orientací ve finančních výkazech
  • S pokročilou znalostí anglického jazyka
  • Se znalostí práce s MS Excel a MS Word (grafy a pokročilejší funkce)
  • S vysokou mírou pečlivosti a schopností učit se rychle novým věcem a přebírat zkušenosti od týmu
  • Se zájmem o fungování financí v bance (uvítáme proaktivní přístup, důraz na detail, analytické a logické myšlení, out-of-box thinking, předchozí zkušenost s bankovnictvím je výhodou, ale nikoliv podmínkou)
  • S možností pracovat ideálně 20 hodin týdně, a to v období od ledna do března 2022

Co se u nás naučíte

  • Vytvářet a připravovat jednotlivé podklady do výroční zprávy Skupiny MONETA
  • Jak funguje komunikace v bance, jaké je bankovní prostředí a kultura
  • Co se může skrývat pod pokličkou fungování financí v bance

Co u nás získáte

  • Příležitost nastartovat pracovní kariéru v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Moderní pracovní prostředí (BB Centrum Brumlovka) s výhledem na Prahu
  • Dlouhodobou spolupráci formou dohody o provedení práce (DPP)
  • Flexibilitu – v rámci pracovního týdne (pondělí až pátek) a hodin (8:00 – 18:00) můžete pracovat buď některé celé dny nebo každý den pár hodin
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit – k ruce budete mít zkušeného parťáka, který se Vám bude věnovat

Detail pozice

Oddělení
Finance
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství, Ekonomika a finance
Lokalita
Praha
Úvazek
Brigáda, od 3. 1. 2022 do 31. 3. 2022
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Nesnažíme se jen dohlížet na banku, zda vydělává, ale také zefektivňujeme procesy a maximalizujeme hodnoty, které banka tvoří. Budujeme špičkový lokální tým plný interních lidí. Zajišťujeme dohled nad finanční výkonností banky, připravujeme výhledy a prognózy z pohledu finančních ukazatelů a komunikujeme s investory a kapitálovými trhy.