Administrátor/ka týmu zpracování hypoték (6-8 h./denně, DPP)

Jedná se o brigádu na dohodu o provedení práce (DPP) bez možnosti hlavní pracovního poměru. Preferujeme možnost docházení denně od pondělí do pátku na 8 hodin (minimální požadavek je 6 hodin denně). Spolupráce je plánovaná na 2 měsíce. Pozice je vhodná pro flexibilní studenty/ky VŠ nebo rodiče na MD/RD.

U nás budete

  • Zpracovávat objednávky tržních ocenění, zadávat do systému, komunikovat s partnery banky
  • Zpracovávat doručené datové zprávy, ukládat v systému a doplňovat údaje
  • Vyhotovovat oznámení o vzniku zástavního práva k pojistné smlouvě, zadávat údaje do interního systému banky a následně odesílat klientovi

Co potřebujeme od Vás

  • Minimálně ukočené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Zkušenost s prací na PC – Office, zejména práce ve Wordu, Excelu, příp. Outlook
  • Časovou flexibilitu s ohledem na pracovní dobu od 8:00 do 16:30 nebo od 10:30 do 16:30
  • Pečlivost, plynulost při psaní na PC
  • Logické uvažování, pohotové jednání a přijímání změn (např. operativní změny pracovních postupů), samostatnost

Co u nás získáte

  • Smysluplnou práci, do které se budete těšit – ať už do příjemných kanceláří, nebo na své kolegy
  • Odměnu 120 Kč/hod.
  • Kávu a čaj na pracovišti po celý den zdarma
  • Bezplatné parkoviště přímo u budovy, možnost sdílených jízd autem
  • Úschovnu na kola, bezproblémovou dostupnost MHD
  • Stolní fotbálek pro odreagování

Detail pozice

Oddělení
Provoz
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Ostrava
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Mrkněte na video k pozici

Těší se na Vás

Petra Zemanová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Jsme tým, který drží banku v chodu. Staráme se o bezproblémové fungování všech procesů, jako je platební styk, zúčtování všech transakcí na platebních kartách nebo správa úvěrů a běžných účtů. Naším cílem je být klientům po ruce, kdykoli nás potřebují.