Data Engineer

Máte zkušenost jako softwarový vývojář? Programujete v Javě, Pythonu nebo server-side Javascriptu a verzování přes Git je váš denní chleba? Zajímají vás ale data, nové technologie nebo vývoj řešení v cloudu? Chcete si vyzkoušet serverless služby, být u vývoje machine learning modelů nebo si zažít práci s velkými daty? Pak to vypadá, že do našeho datového týmu hledáme právě vás! Rozhodující není, zda ovládáte všechny zmíněné technologie a oblasti, ale to, zda vás zajímají a chcete se je naučit.

Výhody práce v Data Squad

  • Tým nadšených specialistů, kteří chtějí vyvinout co nejchytřejší řešení připomínající spíše startup než stereotypní korporát
  • Velká rozmanitost práce – nejsme tým dedikovaný jednomu oddělení, což znamená že se v pondělí můžete potkáte s daty z online marketingového prostředí, v úterý spolupracovat na projektu optimalizace bankomatové sítě a ve středu se bavit s týmem CVM, jak jim pomoci s jejich novou kampaní.
  • Moderní technologie – čistě cloudová infrastruktura a serverless architektura nejen jako buzzword, ale každodenní realita

Jaké používáme technologie

  • Budujeme platformu Data Lake v cloudu na platformě AWS (Amazon Web Services).
  • Srdcem našich řešení a datových pipelines je Apache Spark a Python. Kód píšeme nejraději do state-of-the-art platformy Databricks, případně do nativních služeb na AWS

Co se dá od práce očekávat

  • Produkcionalizace machine learning modelů od data scientistů (API realtime serving, batch processing)
  • Pomoc datovým analytikům, aby mohli dělat jejich práci efektivně

Integrace datových zdrojů z banky i z externích zdrojů

  • Zpracování dat z rozličných formátů, parsování a ukládání do efektivních datových struktur

Hledáme někoho, kdo má

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Alespoň 2 roky zkušeností jako vývojář
  • Dobrou znalost některého z programovacích jazyků Java, C++, Javascript na straně serveru, Scala, Swift nebo podobného, v ideálním případě však Python
  • Alespoň základní znalost práce s databází a jazykem SQL
  • Zkušenost s verzováním kódu pomocí Git
  • Schopnost psát čitelný a dokumentovaný kód
  • Chuť učit se nové věci
  • Znalost angličtiny

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností s tvorbou řešení v cloudu
  • Zkušeností s programováním v jazyce Python
  • Znalostí celého vývojového procesu v rámci enterprise prostředí včetně CICD

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se Vám hodí
  • Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě Vám - na výběr máte z příspěvku na penzijní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i Vaše blízké
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu
  • Možnost práce z domova formou homeoffice
  • Podporu ve vzdělávání, na kterém si u nás zakládáme, protože víme, že bez kvalitního zaškolení a dalšího rozvoje nemůžeme držet krok s ostatními
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Zemanová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.