Vedoucí týmu zpracování hypoték

Pro rychle rostoucí útvar Mortgage Processing Center nyní hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí týmu zpracování hypoték. Stále se snažíme poskytovat našim klientům ten nejlepší servis a reflektovat na jejich aktuální potřeby. Přijďte nám s tím pomoci i Vy.

Co bude Vaší hlavní činností

  • Vést tým cca 13ti zaměstnanců, kteří budou mít za úkol jednak podporovat interní i externí síť prodejců hypoték MONETA Money Bank, ale také podporovat klienty, kteří se rozhodnou požádat o hypotéku naším on-line procesem
  • Být jim rádcem a oporou i při schvalování některých hypoték a jejich čerpání
  • Zodpovídat za výkonnost týmu, plnění daných ukazatelů, rozvoj členů týmu, ale i rozvoj a zefektivňování používaných procesů

Co potřebujeme od Vás

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Očekáváme hluboké znalosti zpracování a podpory hypoték od kontaktu prodejce s klientem přes schvalování obchodu, tvorbu smluvní dokumentace až po načerpání
  • Výborné znalosti práce na počítači
  • Špičková profesionální a vstřícná komunikace a vysoká míra samostatnosti je pro tuto roli nezbytným předpokladem
  • Oceníme ochotu učit se novým věcem, zápal pro rozvoj řízených zaměstnanců i pro podporu klientů
  • Certifikaci dle zákona o spotřebitelském úvěru

Čím nám uděláte radost

  • Schopností vytvářet dobré klima – v rámci řízeného týmu i při spolupráci s kolegy po celé republice
  • Nápady na zlepšování procesů a zvyšování spokojenosti klientů
  • Touhou se neustále zlepšovat a rozšiřovat svoje znalosti

Co u nás získáte

  • Pracovní úvazek na dobu určitou na 1 rok s možností následného prodloužení na dobu neurčitou
  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které je získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě Vám – na výběr máte z příspěvku na stravenky, Multisportku, penzijní či exkluzivní životní pojištění či volnočasové aktivity v rámci Cafeterie. Svůj benefitní balíček můžete také použít na mimořádnou splátku úvěrových produktů MONETA nebo nákup našich akcií
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se Vám hodí. Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro
  • Možnost práce z domova formou homeoffice (FlexPlace)
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i Vaše blízké
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit

Jedná se o pracovní pozici, jejíž náplní práce je mimo jiné poskytování spotřebitelských úvěrů fyzickým osobám ve smyslu zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru (dále jen „Zákon“) a zaměstnanec musí splňovat podmínku důvěryhodnosti dle § 72 Zákona. V návaznosti na interní pravidla naší společnosti požadujeme před vznikem pracovněprávního vztahu předložení Výpisu z Centrální evidence exekucí (příp. ve verzi s podrobnými údaji o jednotlivých řízeních).

Detail pozice

Oddělení
Provoz
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Jsme tým, který drží banku v chodu. Staráme se o bezproblémové fungování všech procesů, jako je platební styk, zúčtování všech transakcí na platebních kartách nebo správa úvěrů a běžných účtů. Naším cílem je být klientům po ruce, kdykoli nás potřebují.