Poradce/kyně online hypoték

Máte zkušenosti z oblasti hypoték a toužíte po práci bez prodejních cílů v back office? Pak hledáme právě Vás! Pojďte s námi vytvářet ještě lepší podporu klientům na cestě za bydlením! Jsme parta online nadšenců, která táhne za jeden provaz a hledáme k sobě někoho stejně nadšeného, my v MONETĚ říkáme, „není to jen o úroku, je to o lidech“.

U nás budete

  • Zpracovávat online žádosti o hypotéky
  • Telefonicky a emailem komunikovat s klienty na základě jejich žádosti, kterou k nám posílají
  • Provádět klienty procesem hypotéky tak, aby věděli, co vše je bude čekat na cestě za jejich vysněným bydlením
  • Podporovat klienta, aby nám dodal potřebné doklady a podklady
  • Řešit i nestandardní případy hypoték
  • Pracovat v Centru sdílených služeb v Ostravě – Hrabové, kde se nachází náš hypotení back office

Co potřebujeme od Vás

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Praktickou a hlubokou znalost hypotečního procesu (například na pozici hypoteční bankéř, broker nebo specialista hypotečního back office)
  • Znalost pojmů jako katastr nemovitostí nebo list vlastnictví Vám není cizí a již jste s nimi pracovali
  • Certifikací dle zákona o spotřebitelském úvěru (bez certifikace nelze tuto pozici vykonávat)
  • Profesionální komunikaci (ať už při komunikaci s klientem nebo s kolegy napříč bankou)
  • Uživatelskou znalost práce na počítači

Co u nás získáte

  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě vám. Na výběr máte z příspěvku na penzijní či životní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie
  • 25 dní dovolené, 4 Free Days na rok
  • Podporu pro vzdělávání, na kterém si u nás zakládáme, protože víme, že bez kvalitního zaškolení a dalšího rozvoje nemůžeme držet krok s ostatními
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Práci, do které se budete těšit – ať už do příjemných kanceláří, nebo na své kolegy
  • 2 dny volna na dobrovolnickou činnost v rámci programu MONETA dobrovolníci
  • Dotovanou kartu MultiSport pro vás i vaše blízké, vlastní moderní fitko přímo v budově
  • Slevy a výhody pro zaměstnance u našich vybraných partnerů (např. O2, Čedok atd.)
  • Odměny za odpracovanou dobu ve společnosti
  • Kávu a čaj na pracovišti po celý den zdarma
  • Bezplatné parkoviště přímo u budovy, možnost sdílených jízd autem
  • Úschovnu na kola, bezproblémovou dostupnost MHD
  • Stolní fotbálek pro odreagování

Jedná se o pracovní pozici, jejíž náplní práce je mimo jiné poskytování spotřebitelských úvěrů fyzickým osobám ve smyslu zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru (dále jen „Zákon“) a zaměstnanec musí splňovat podmínku důvěryhodnosti dle § 72 Zákona. V návaznosti na interní pravidla naší společnosti požadujeme před vznikem pracovněprávního vztahu předložení Výpisu z Centrální evidence exekucí (příp. ve verzi s podrobnými údaji o jednotlivých řízeních).

Detail pozice

Oddělení
Provoz
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství, Zákaznické callcentrum
Lokalita
Ostrava
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Mrkněte na video k pozici

Těší se na Vás

Petra Zemanová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Jsme tým, který drží banku v chodu. Staráme se o bezproblémové fungování všech procesů, jako je platební styk, zúčtování všech transakcí na platebních kartách nebo správa úvěrů a běžných účtů. Naším cílem je být klientům po ruce, kdykoli nás potřebují.