Specialista/tka platebního styku s AJ (20 hod/týdně)

Zajímá Vás, jak poslat platbu komukoliv na světě? Znáte tajemství řešení reklamace se zahraniční bankou třeba v Singapuru, nebo Austrálii? Jste týmový hráč, nebojíte se mluvit s klienty a chtěli byste znát tajemství SWIFTových zpráv (mezibankovní komunikace s kteroukoliv bankou světa)? Pak hledáme právě Vás. Jedná se o hlavní pracovní poměr (HPP) na zkrácený úvazek (20 hodin/týdně).

U nás budete

  • Samostatně poskytovat komplexní administrativní a servisní podporu při zpracování požadavků interních i externích zákazníků
  • Samostatně zpracovávat reklamace a součinnosti zahraničních plateb
  • Podílet se na přípravě business specifikací v rámci svěřené oblasti
  • Spolupracovat s ostatními odděleními banky i externími partnery v rámci svěřené oblasti
  • Pravidelně provádět rekonciliaci svěřených účtů

Co potřebujeme od Vás

  • Min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Uživatelskou znalost MS Office Excel
  • Aktivní znalost AJ minimálně v psané formě (B2)
  • Dobrou organizaci práce/time management
  • Zvládat multitask
  • Proklientskou orientaci a proaktivitu
  • Časovou flexibilitu (možné směny do 17:00)

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností z oblasti bankovnictví

Co u nás získáte

  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě vám. Na výběr máte z příspěvku na penzijní či životní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie
  • 25 dní dovolené, 4 Free Days na rok
  • Podporu pro vzdělávání, na kterém si u nás zakládáme, protože víme, že bez kvalitního zaškolení a dalšího rozvoje nemůžeme držet krok s ostatními
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Práci, do které se budete těšit – ať už do příjemných kanceláří, nebo na své kolegy
  • 2 dny volna na dobrovolnickou činnost v rámci programu MONETA dobrovolníci
  • Dotovanou kartu MultiSport pro vás i vaše blízké, vlastní moderní fitko přímo v budově
  • Slevy a výhody pro zaměstnance u našich vybraných partnerů (např. O2, Čedok atd.)
  • Odměny za odpracovanou dobu ve společnosti
  • Kávu a čaj na pracovišti po celý den zdarma
  • Bezplatné parkoviště přímo u budovy, možnost sdílených jízd autem
  • Úschovnu na kola, bezproblémovou dostupnost MHD
  • Stolní fotbálek pro odreagování

Detail pozice

Oddělení
Provoz
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství, Zákaznické callcentrum
Lokalita
Ostrava
Úvazek
Práce na zkrácený úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Mrkněte na video k pozici

Těší se na Vás

Petra Zemanová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Jsme tým, který drží banku v chodu. Staráme se o bezproblémové fungování všech procesů, jako je platební styk, zúčtování všech transakcí na platebních kartách nebo správa úvěrů a běžných účtů. Naším cílem je být klientům po ruce, kdykoli nás potřebují.