IT Analytik/čka – interní bankovní systém

Náš tým má na starosti rozvoj systému, ve kterém denně pracují naši komerční bankéři. Uplatní se u nás šikovný analytik, který rád nahlédne pod pokličku celého vývojového procesu (analýza, vývoj, test, lehký provoz bez pohotovostí). Příležitost i pro juniorní kandidáty, rádi Vás vše naučíme.

U nás budete

  • Analyzovat požadavky uživatelů a nalézat vhodná řešení
  • Implementovat nové funkčnosti frontendové aplikace v interním frameworku
  • Realizovat požadavky, které mají dopad do více systémů (integrace např. se Salesforce, WSO2)
  • Zajišťovat bezchybný chod svěřených procesů, opravovat případné incidenty
  • Provádět komplexní technickou a systémovou podporu, poskytovat konzultace kolegům

Co potřebujeme od Vás

  • Schopnost vytvořit business specifikaci a funkční analýzu
  • Ochotu učit se tvorbě uživatelských rozhraní a procesů za použití našeho interního frameworku
  • Znalost SQL na úrovni dotazování do databáze
  • Schopnost logicky uvažovat a algoritmizovat
  • Znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností s FE vývojem (HTML, CSS)
  • Znalostí Java

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se Vám hodí
  • Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě Vám - na výběr máte z příspěvku na penzijní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i Vaše blízké
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu
  • Možnost práce z domova formou homeoffice
  • Podporu ve vzdělávání, na kterém si u nás zakládáme, protože víme, že bez kvalitního zaškolení a dalšího rozvoje nemůžeme držet krok s ostatními
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Helena Ivančíková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.