Senior Analytik/čka Cyber Security

Máte přehled a zkušenosti se sledováním bezpečnostních trendů, reakcí na ně a baví Vás řešit bezpečnostní incidenty? Máte chuť rozšířit si své obzory a jste zvídaví? Je pro Vás výzvou pracovat v prostředí, které jde stále dopředu a hledáte příležitost pracovat se stále novými technologiemi?

Chcete pracovat v agilní bance, pro kterou je IT Security považována za důležitou a chcete se účastnit zajímavých projektů v této oblasti? Pak se přihlaste!

Co bude Vaší hlavní činností

  • Kontinuálně analyzovat rizika kybernetické bezpečnosti a navrhovat technická i procesní protiopatření
  • Připravovat a prezentovat detailní analýzy souladu interních procesů s regulatorními požadavky, nařízeními ze strany regulátorů i korporátních nařízení, navrhovat nápravná opatření a komunikovat jejich adekvátnost a dopad
  • Vytvářet analýzy, sbírat příslušné informace a kontrolovat trendy vybraných ukazatelů s ohledem na kybernetickou bezpečnost, zpracovávat manažerský reporting
  • Sledovat externí hrozby a vyhodnocovat jejich dopad na společnost
  • Tvořit interní předpisy a rozhodnutí související s kybernetické bezpečností společnosti
  • Vést menší a středně velké projekty v oblasti kybernetické bezpečnosti
  • Identifikovat smluvní rizika ve smlouvách s třetími stranami v oblasti kybernetické bezpečnosti a navrhovat jejich řešení
  • Vést vyšetřování bezpečnostních incidentů a narušení kybernetické bezpečnosti

Co potřebujeme od Vás

  • Ukončený bakalářský stupeň vysokoškolského vzdělání
  • Oceníme předchozí zkušenosti v oblasti IT Security/Kybernetické bezpečnosti alespoň 2 roky, nebo pak alespoň 5 let v IT provozu
  • Znalost standardů kybernetické bezpečnosti a podobných (ISO2700x, NIST CSF apod.) je pro Vás na této pozici nutností
  • I když jsme ryze českou bankou, tak aktivní i pasivní formu anglického jazyka použijete na denní bázi
  • Hodit se Vám budou jak dobré komunikační a prezentační dovednosti, tak i pečlivost a samostatnost
  • Osobní integritu a schopnost prosazovat dodržování nastavených pravidel vůči zaměstnancům i manažerům napříč společností

Čím nám uděláte radost

  • Ukončeným vysokoškolským vzděláním v oblasti IT nebo Cyber Security
  • Zkušenostmi s přípravou a vytvářením předpisů a s nastavováním interních pravidel či postupů
  • Předchozí praxí v auditu, prací s metodikami
  • Zkušenostmi s vedením projektů a řízením lidí a nákladů
  • Certifikací CISSP, CEH nebo CISA/CISM, CRISK

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které je získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě vám. Na výběr máte z příspěvku na penzijní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se Vám hodí. Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro
  • Možnost práce z domova formou homeoffice
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i Vaše blízké
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit

Detail pozice

Oddělení
Řízení a analýza rizik
Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Naší hlavní výzvou je hledat a nacházet taková řešení, která zbytečně nezatíží naše zákazníky ani procesy a současně udrží rizika na únosné úrovni. Jdeme směrem ke spokojenosti našich klientů. Nepůjčujeme jim jen peníze, ale nabízíme jim to nejvhodnější řešení.