Aplikační inženýr/ka - tým hypoték

Staňte se součástí týmu, který je oporou bankovních aplikací. Komunikujeme s dodavatelem, businessem, ale také s vývojem, kterému poskytujeme své best practices. Těšit se můžete také na inovace stávajících procesů a jejich automatizaci.

U nás budete

  • Členem agilního týmu, který pracuje v 14denních sprintech
  • Zajišťovat stabilní a bezpečný provoz 3 bankovních aplikací a systémů (zaměření na hypotéky a investice)
  • Analyzovat chyby či problémy, ale také se podílet na jejich řešení a odstraňování jejich příčin
  • Spolupracovat s vývojem a podílet se na integraci/implementaci nových řešení, SW a procesů
  • Zajišťovat pravidelné pohotovosti mimo standardní pracovní dobu
  • Účastnit se pravidelných IT akcí jako jsou Releasy IT systémů nebo Disaster Recovery testy

Co potřebujeme od Vás

  • Administrátorskou znalost práce v prostředí OS Linux (Red Hat, Centos) a Windows Server (2012+)
  • Znalost SQL (selekty, joiny, updaty atd.)
  • Znalost skriptovacího jazyka PHP
  • Znalost instalace a konfigurace Apache
  • Základní znalost anglického jazyka, zejména pro práci s technickou dokumentací

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností s cloudovým řešením AWS
  • Zkušeností s programováním (PL/SQL a PHP)
  • Praxí s CI/CD nástroji
  • Zkušeností s prací v agilním prostředí

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se Vám hodí
  • Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě Vám – na výběr máte z příspěvku na penzijní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i Vaše blízké
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu
  • Možnost práce z domova formou homeoffice
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Helena Ivančíková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.