IT Analytik/čka - správa digitálních dokumentů

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

U nás budete

  • Rozvíjet systém správy elektronických a papírových dokumentů (DMS).
  • Spojkou mezi byznysem a vývojáři; budete naslouchat byznysu a specifikovat jejich požadavky do technického zadání.
  • Vyvinuté řešení si ve spolupráci s byznysem také otestujete.

Co potřebujeme od Vás

  • Předchozí zkušenost s byznys, funkční, systémovou a test analýzou.
  • Praktickou zkušenost s vývojem software.
  • Znalost SQL (select + join, update, delete atd.).
  • Znalosti principů DB struktur (vytváření tabulek, datové typy sloupců, indexy a klíče).
  • Samostatnost a schopnost obhájit své řešení.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace.

Čím nám uděláte radost

  • Znalostí Java/.NET.
  • Znalostí IBM Filenet, IBM ECM a IBM DB2.

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se Vám hodí. Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro.
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě Vám. Na výběr máte z příspěvku na penzijní či životní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i Vaše blízké.
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Možnost práce z domova formou homeoffice.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Helena Ivančíková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.