Project Manager - Finance

Staňte se součástí týmu, který má v bance na starosti projektový management v oblasti Treasury. Hledáme energickou, samostatnou a kreativní posilu našeho týmu, která má zároveň i tah na branku a pro kterou je agilní způsob vedení projektu přesně tím, co nyní hledá.

V rámci této role převezmete kompletní vedení projektu Treasury clusteru a to např. včetně správy rozpočtu. Je pro Vás naše nabídka zajímavou? Potom se o Vás rádi dozvíme.

Můžeme nabídnout spolupráci na částečný úvazek na cca 50%, ale umíme se i přizpůsobit.

U nás budete

  • Kompletně vést projekt Treasury clusteru (se zaměřením na core IT systém).
  • Zodpovídat za správa rozpočtu clusteru.
  • Hlídat deadlines a prioritizovat úkoly.
  • Aktivně spolupracovat napříč IT a Business (Treasury, Controlling, Market Risk, TRE Back-office, Sales desk).
  • Organizovat práci a zapojení členů clusteru.

Co potřebujeme od Vás

  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.
  • Oceníme zkušenosti s projektovým, příp. produktovým managementem.
  • Ochotu rozšiřovat své znalosti a odpovědnost a proaktivní přístup k práci, energii a „tah na branku“.
  • Samostatnost v řešení úkolů a schopnost řešit více úkolů zároveň.
  • Velmi dobré strukturované a analytické myšlení.
  • Dobré organizační dovednosti a schopnost týmové spolupráce.

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností s agilním řízením projektů.
  • Zkušenostmi z bankovního/finančního prostředí.

Co u nás získáte

  • Pracovní uplatnění na částečný úvazek na cca 50%.
  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací, digitálním leaderem na bankovním trhu a určuje trendy, za které je získává mnohá ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě Vám. Na výběr máte z příspěvku na penzijní či životní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie.
  • Kromě 25 dní dovolené i další 4 dny volna navíc na cokoli se vám hodí. Další 2 volné dny pak můžete využít na dobrovolnické aktivity v rámci naší iniciativy Pácháme dobro.
  • Možnost práce z domova formou homeoffice.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i Vaše blízké.
  • Naše bankovní produkty za zvýhodněné sazby.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Finance
Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Nesnažíme se jen dohlížet na banku, zda vydělává, ale také zefektivňujeme procesy a maximalizujeme hodnoty, které banka tvoří. Budujeme špičkový lokální tým plný interních lidí. Zajišťujeme dohled nad finanční výkonností banky, připravujeme výhledy a prognózy z pohledu finančních ukazatelů a komunikujeme s investory a kapitálovými trhy.