Specialista/ka HR controllingu

Náš HR tým aktivně přispívá k dění v rámci společnosti. Nejsme jen podpůrným oddělením, ale podílíme se na důležitých rozhodnutích společnosti. Ty stavíme na tvrdých datech, které zpracováváme v našem týmu Odměňování a benefitů, do kterého právě hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á bude mít práci s daty v malíku, MS Excel a SQL bude jeho/její dobrý kamarád a nikoli nepřítel a nezalekne se, když bude tu a tam svá data prezentovat před manažery.

U nás budete

  • Spoluvytvářet a administrovat systémy HR Controllingu & Reportingu a odměňování, zaměstnaneckých výhod a komunikovat je manažerům a zaměstnancům.
  • Zajišťovat proces HR controllingu & reportingu (řízení a administrace celého procesu včetně návrhů, zpracování a následné kontroly, příprava analýz a prezentací).
  • Připravovat finanční a reportingové dokumenty společnosti (HR Dashboard, výroční zprávu, účetní závěrku atd.) za personální oblast.
  • Vést projekty v oblasti odměňování a personálního controllingu.
  • Revidovat a zpracovávat interní předpisy za spravovanou oblast.

Co potřebujeme od Vás

  • SŠ vzdělání s maturitou a alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici je něco, přes co nejede vlak.
  • MS Excel a znalost SQL, protože tabulky, grafy a data budou Váš denní chléb.
  • Znalost AJ na takové úrovni, aby ve Vás prezentace v AJ nevyvolávala obavy, ale bral/a jste ji jako běžnou součást pracovní agendy.
  • Samostatnost, zodpovědnost a pečlivost – není to klišé, ale vlastnosti, bez kterých to u nás v týmu prostě nejde.
  • Pokud už máte zkušenost z oblasti bankovnictví nebo vynikáte v práci s daty, je to velké plus.

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • Týden dovolené nad rámec zákona a další 4 dny volna navíc na cokoli budete chtít
  • Benefitní balíček, který si sami poskládáte tak, jak to vyhovuje právě vám. Na výběr máte z příspěvku na penzijní či životní pojištění, stravenek nebo příspěvku do Cafeterie
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Personální oddělení
Obor
Bankovní a finanční poradenství, Personalistika
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Vetríková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Náš společný úspěch je založen na skvělých lidech. Naším cílem je zajistit, aby všichni kolegové měli prostor pro naplňování svých vlastních úkolů a my jim v tom pomohli. Podporujeme potenciál a růst napříč celou společností, odměňujeme a staráme se o talenty.