ATL Senior specialista/ka marketingové komunikace

Staňte se součástí týmu, který má v bance na starosti Marketingovou komunikaci B2C a B2B. Budete tvořit kampaně a materiály na podporu značky MONETA Money Bank a na podporu prodeje v Retail segmentu společně s našimi agenturami.

U nás budete

  • Spolupracovat na plánování a vývoji komunikační strategie pro Retail segment a značku.
  • Vytvářet reklamní kampaně (TV spot, Outdoor, Radio, Online, Social Media, Plakáty na pobočky) od briefu až po vyhodnocení a doporučení.
  • Realizovat aktivity spojené se značkou – například design platebních karet, jména bankovních produktů, úpravy grafické identity.
  • Pracovat s čísly – kontrolovat rozpočet na jednotlivé kampaně, sledovat prodeje a výzkumy realizovaných reklam.
  • Komunikovat s kolegy v bance (marketingovým výzkumem, media manažerem, BTL oddělením, online prodejem/CVM, produktovými manažery, financemi, legal oddělením).
  • Spolupracovat s externími agenturami a dodavateli - především ATL kreativní agenturou, online agenturou, občas i media agenturou.
  • Pracovat v rámci týmu na samostatné pozici bez podřízených.

Co potřebujeme od Vás

  • Zkušenosti z marketingové komunikace nebo reklamní agentury alespoň 4 roky – realizace ATL, online/social media kampaní a znalost BTL procesů.
  • Schopnost komunikovat s kolegy napříč bankou, s některými i v anglickém jazyce.
  • Dokážete pracovat i s čísly, reporty a analýzami.
  • Smysl pro detail a kontrolu.
  • Chuť přicházet s novými a kreativními nápady.

Čím nám uděláte radost

  • Zkušenostmi z oblasti bankovnictví či pojišťovnictví.
  • Pozitivním přístupem k inovacím a novým technologiím.
  • Pokud se orientujete ve výzkumech (spotřebitele i reklam) a médiích.

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Produkty
Obor
Bankovní a finanční poradenství, Marketing a komunikace
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Adéla Malinová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Baví nás vymýšlet nápady na propagaci našich produktů a služeb a následně je realizovat. Vycházíme z klientských průzkumů, díky čemuž můžeme nabízet přesně to, co naši zákazníci chtějí. Jsme tým, který se umí vcítit do klientů, nebojí se přijít s novými nápady a následně si je obhájit a dotáhnout do konce.