Produktový/á manažer/ka - Term Loans

U nás budete tvořit inovativní produkty, které vyvíjíme v labech - digitálních studiích a to v inspirujícím prostředí v cross funkčních týmech. Díky našim produktům se stáváme hybnou silou na trhu. Svoji práci uvidíte hned a to na produktech, které používají statisíce lidí.

U nás budete

  • Mít na starosti digitalizaci produktů a to zejména z pohledu customer value.
  • Mít zaměření i na online marketing a online prodeje.
  • Spolupracovat na vzniku nových customer journeys v digitálních labech.
  • Rozvíjet propozice produktu - postaráte se o to, aby produkt byl pro zákazníky atraktivní a šel zkrátka s dobou.
  • Pracovat i s čísly - analýzami a reporty, ze kterých budete vycházet při vytváření strategie.
  • Komunikovat s kolegy naskrz bankou (marketingovou komunikací a výzkumem, online salesem, UX designem a mnoha dalšími).
  • Nové inovace také zkoušet a testovat.
  • Na základě výzkumů propozice, které sám/a nadefinujete, tak vytvářet prodejní kampaně.

Co potřebujeme od Vás

  • Mít vystudovanou vysokou školu.
  • Mít předchozí praxi z produktového nebo segmentového managementu.
  • Schopnost komunikovat s kolegy napříč bankou.
  • Mít chuť pracovat i s čísly, poprat se s analýzami a reporty.
  • Ovládat angličtinu na komunikativní úrovni (bude vás čekat příprava prezentací, dokumentace i komunikace s ostatními kolegy).

Čím nám uděláte radost

  • Máte za sebou spolupráci na projektech.
  • Máte pozitivní přístup k inovacím a novým technologiím.
  • Zkušností z bankovního prostředí.
  • Dokážete se vcítit do role zákazníka.

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • 25 dní dovolené i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit.
  • Možnost čerpání homeofficu.
  • Další rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího).
  • Přátelské i otevřené prostředí.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Naše produkty za výhodnějších podmínek.

Jedná se o pracovní pozici, jejíž náplní práce je mimo jiné poskytování spotřebitelských úvěrů fyzickým osobám ve smyslu zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru (dále jen „Zákon“) a zaměstnanec musí splňovat podmínku důvěryhodnosti dle § 72 Zákona. V návaznosti na interní pravidla naší společnosti požadujeme před vznikem pracovněprávního vztahu předložení Výpisu z Centrální evidence exekucí (příp. ve verzi s podrobnými údaji o jednotlivých řízeních).

Detail pozice

Oddělení
Produkty
Obor
Bankovní a finanční poradenství, Marketing a komunikace
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Adéla Malinová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Baví nás vymýšlet nápady na propagaci našich produktů a služeb a následně je realizovat. Vycházíme z klientských průzkumů, díky čemuž můžeme nabízet přesně to, co naši zákazníci chtějí. Jsme tým, který se umí vcítit do klientů, nebojí se přijít s novými nápady a následně si je obhájit a dotáhnout do konce.