Junior analytik/čka komerčního bankovnictví

Baví Vás práce s čísly a rádi byste poznali fungování trhu komerčních produktů přímo u zdroje? Na tuto pozici v oddělení Commercial Banking nyní hledáme novou posilu, která bude mít možnost dostat se do blízkého kontaktu jak s naší obchodní sítí, tak i s vedením společnosti.

Spíše než tvořit reporty, budete na této pozici připravovat jejich zadání a dále pak úzce spolupracovat např. s kolegy s Data miningu. Je toto přesně to, co nyní hledáte? Potom bychom o Vás rádi věděli. Pozice je vhodná i pro absolventy či studenty posledních ročníků vysokých škol.

U nás budete

  • Analyzovat portfolio komerčních klientů a trh komerčních produktů celkově
  • Na základě Vašich analýz připravovat prezentace pro vedení společnosti
  • Mít možnost podílet se na vylepšování oblasti reportingu komerčního bankovnictví
  • Úzce spolupracovat s kolegovy z ostatních oddělení napříč společností (jako je např. Risk Management, Finance, Products & Marketing)

Co potřebujeme od Vás

  • Vysokoškolské vzdělání, ideálně ekonomického zaměření
  • Pokročilou znalost práce s MS Office, hlavně s MS Excel
  • Zkušenosti s prací s velkým objemem dat
  • Pokročilou znalost anglického jazyka (převážně použijete v pasivní formě při přípravě prezentací a podkladů, ale občas využijete i aktivní formu komunikace)
  • Týmového ducha, chuť stále na sobě pracovat a dále se rozvíjet

Čím nám uděláte radost

  • Znalostí statistiky
  • Znalostí SQL
  • Zkušeností s tvorbou či alespoň čtením business analýz

Co u nás získáte

  • Pracovní uplatnění na plný případně i částečný úvazek (minimálně však na 30 hodin/týden)
  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Firemní bankovnictví
Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Vyvíjíme, prodáváme a spravujeme produkty pro živnostníky a firmy. Digitalizujeme procesy a produkty tak, abychom poskytovali prémiový a komplexní servis. Potřeby zákazníků jsou pro nás na prvním místě, a proto neustále tvoříme a vyhledáváme nové příležitosti, jak přinášet klientům jednoduchost a pohodlnost.