Investiční poradce/kyně

Rozvoj v oblasti investic a pojištění je jednou ze strategických priorit naší banky. Vaším cílem bude poskytování plnohodnotného servisu na pobočce, kde se zaměříte na prodej investic a pojištění našim klientům z řad občanů i firemních klientů.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Na základě finanční analýzy aktivně prodávat zejména investiční a pojišťovací produkty banky stanovené klientele na obchodních místech svěřené oblasti a plnit obchodní cíle.
  • Provádět akviziční činnost mimo prostory obchodního místa v rozsahu stanoveném liniovým manažerem pro dané obchodní místo.
  • Zajišťovat rozvoj klientského portfolia prostřednictvím získaných kontaktů.

Co potřebujeme od Vás?

  • Ukončené středoškolské vzdělání (alespoň 3 roky praxe) nebo vysokoškolské vzdělání (alespoň 2 roky praxe).
  • Praxe v oblasti bankovnictví nebo finančních služeb.
  • Zkušenost s finanční analýzou a prodejem investičních a pojišťovacích produktů.
  • Reprezentativní vystupování, které zužitkujete každý den při jednání s klienty.
  • Orientaci na výsledky, které významně přispějí k naplnění obchodních cílů.

Co u nás získáte?

  • Protože se snažíme, aby naši kolegové měli ideální prostor pro svůj růst a další rozvoj, dbáme na systém vzdělávání a pravidelně tak pořádáme nejrůznější školení a tréninky na míru. Zpočátku tak absolvujete třeba interní Školu investování.
  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Pobočková síť
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Česká Lípa
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Mrkněte na video k pozici

Těší se na Vás

Markéta Hudeczková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Stávajícím i novým klientům poskytujeme to nejkvalitnější finanční poradenství. Našim zákazníkům nasloucháme a přizpůsobujeme se jejich přáním a potřebám. Tvoříme banku, do které se klienti těší.