Analytik/čka operativních nákladů

Staňte se součástí týmu Financial Planning and Business Performance. Náš tým se skládá z šikovných lidí, které baví nahlížet do pozadí bankovního byznysu, připravovat kvalitní a detailní finanční analýzy pro management banky a kteří se nebojí určovat směr firmy, vítají změny a mají ambice se neustálé zlepšovat. U nás se dozvíte o tom, jak skutečně v bance fungují finance, seznámíte se s klíčovými ukazateli sledovanými bankou a získáte univerzální přehled o bankovních produktech.

U nás budete

  • Zpracovávat pravidelný finanční reporting nákladů (Opex a Capex), analýzy a výstupy, a to jak směrem k vedení společnosti, tak k byznysovým uživatelům
  • Poskytovat měsíční analýzy finančních výsledků včetně interpretace výkonnosti současného měsíce a předpovědi celkového dopadu na výsledky celého roku
  • Podporovat vedení společnosti poskytováním ad-hoc analýz
  • Tvořit dohadné položky, poskytovat analýzy trendů a odchylek v rámci měsíčních závěrek
  • Spolupracovat napříč odděleními a poskytovat podporu (pravidelný reporting, plánování, analýza odchylek)
  • Připravovat a konsolidovat plány pro vybrané divize a jejich aktualizace (Opex a Capex)
  • Spravovat a udržovat SOP (Standard Operating Procedure) dokumenty

Co potřebujeme od Vás

  • Vysokoškolské vzdělání ideálně ekonomického směru
  • Zkušenost v oblasti finančního plánování a analýz
  • Pokročilou znalost MS Office (obzvláště MS Excel a MS PowerPoint)
  • Komunikativní znalost AJ (použití pasivně i aktivně)
  • Analytické dovednosti a schopnosti řešení problémů
  • Schopnost vykonávat práci samostatně i v rámci teamu

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností z financí v rámci bankovního sektoru

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Finance
Obor
Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Nesnažíme se jen dohlížet na banku, zda vydělává, ale také zefektivňujeme procesy a maximalizujeme hodnoty, které banka tvoří. Budujeme špičkový lokální tým plný interních lidí. Zajišťujeme dohled nad finanční výkonností banky, připravujeme výhledy a prognózy z pohledu finančních ukazatelů a komunikujeme s investory a kapitálovými trhy.