Senior IT Auditor/ka

Máte přehled a zkušenosti v oblasti procesního prostředí a jste duší auditor/ka? Do auditního týmu zaměřeného na IT rizika hledáme kolegu/kolegyni s chutí rozšířit si své obzory a uplatnit své zkušenosti. Pokud jste zvídaví, máte logické a analytické přemýšlení, jste pečliví a chcete se zapojit do zajímavých auditních projektů a podílet se na transformaci kontrolního prostředí, tak se přihlaste!

U nás budete

  • Podporovat splnění cílů a plánu interního auditu pro přidělené oblasti, zejména v oblasti IT a IT Security
  • Navrhovat cíle a samostatně vést přidělené auditní zakázky a eventuelně vést pracovní týmy na auditních zakázkách v souladu s auditní metodikou, přepisy a další řídící dokumentací Interního auditu MONETA
  • Efektivně komunikovat s příslušnými vedoucími zaměstnanci o průběžných výsledcích kontrol, auditů a řešení zjištěných nedostatků, mít na starosti podporu interního reportingu Interního auditu
  • Samostatně vyhodnocovat účinnost interního kontrolního sytému banky a navrhovat vhodná řešení pro úpravu procesů k omezení systémových rizik a snížení výskytu nedostatků v určené oblasti
  • Zajišťovat pravidelné sledování a hodnocení rizik společnosti v přidělených oblastech, zejména v oblasti IT a IT Security
  • Zodpovídat za zajištění vstupů do databáze auditních zjištění a zajišťovat sledování a ověřování nápravných opatření pro přidělené zakázky
  • Vést pracovní týmy v rámci zakázek, stanovovat cíle, měřit a hodnotit výkon a podporovat profesní rozvoj na přidělených zakázkách.
  • Podílet se na týmové práci, sdílet a předávat poznatky a zkušenosti v rámci auditního týmu

Co potřebujeme od Vás

  • Vysokoškolské vzdělání (preferované obory IT, podnikové informační systémy nebo související obory)
  • Minimálně 3 roky zkušeností v pozici seniorního IT auditora
  • Hluboké expertní znalosti v oblastech informačních technologií, informační bezpečnosti a technologických služeb (např. síťové a infrastrukturní informační systémy, IT architektura, vývoj aplikací (programovací jazyky, quality assurance, správa aplikací)
  • Plynulou znalost anglického jazyka (mluvená i písemná komunikace)
  • Pokročilou znalost nástrojů sady MS Office
  • Schopnost jednat nezávisle
  • Silné analytické a logické myšlení, flexibilitu, adaptibilitu na změny
  • Pokročilé prezentační, vyjednávací a komunikační schopnosti

Čím nám uděláte radost

  • Expertní certifikací z oblasti IT
  • Certifikací CISM, CISA nebo CIA
  • Jazykovou certifikací (úrovně B2, C1, C2 evropského referenčního rámce)
  • Zkušeností s procesy finančních institucí (banka, leasingová společnost, spotřebitelské finanční služby)
  • Znalostí standardů jako je COBIT, ITIL, PRINCE, IIA, ISACA, ISO/IEC

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Interní audit
Obor
Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Interní audit pro nás znamená poradenskou službu pomáhající managementu při řízení bankovních procesů. K modernímu auditování nepoužíváme „hard“ kontrolní techniky, ale zaměřujeme se především na „soft“ konzultační přístupy.