Java vývojář/ka integrační platformy

Chcete udržovat a rozvíjet důležitý interní produkt Batch Framework vyvinutý v Javě, který spouští ETL a SQL skripty pro datový sklad, slouží k propojení dalších důležitých aplikací v bance a napojení na externí partnery? Pracujete rádi v oblasti APIček a ESB? V tom případě Vám u nás v týmu držíme místo!

U nás budete

  • Analyzovat potřeby uživatelů Integrační platformy (celé skupiny nástrojů) a aktivně navrhovat a implementovat řešení její customizace.
  • Udržovat a rozvíjet interně vyvinutou integrační platformu Batch Framework.
  • Implementovat speciální pluginů dle aktuálních požadavků na rozvoj Integrační platformy.
  • Poskytovat konzultace kolegům o technických aspektech a zajišťovat zaučení juniorních kolegů.

Co od Vás potřebujeme

  • Znalost Git.
  • Základní znalost databáze (PL/SQL).
  • Znalost anglického jazyka minimálně pro práci s technickou dokumentací.
  • Ochotu učit se nové věci a technologie, dokumentovat řešení a být součástí agilního týmu.

Čím nám uděláte radost

  • Zkušenosti s J2EE, Springem a aplikačním serverem typu IBM WebSphere.
  • Zkušenosti s jakoukoli messaging platformou.
  • Zkušenosti s integrační platformou (primárně WSO2).
  • Zkušenosti se CI/CD řešením na platformách Jenkins, Maven, Ansible, Docker.

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
IT a vývoj, Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Adéla Malinová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.