Senior Analytik/čka Regulatorního Reportingu

Do týmu Finance – účetnictví, reporting a daně nyní hledáme novou posilu, která bude zodpovídat za tvorbu a kvalitu regulatorních reportů pro externí výkaznictví a dále pak za koordinaci implementace zavádění nových regulatorních reportů.

U nás budete

  • Analyzovat nové regulatorní požadavky a koordinovat implementaci nových reportovacích systémů a nástrojů a nových funkcionalit systémů s dopadem na regulatorní reporting
  • Spolupracovat na zajištění kvality regulatorních výkazů v souladu s evropskou i lokální regulací
  • Zabezpečovat kontinuální optimalizaci kontrol a procesů, aktivně vyhledávat možnosti zjednodušení/zlepšení a automatizaci
  • Podílet se na řízení datové kvality a hledání nových řešení
  • Komunikovat s interními zákazníky z ostatních oddělení Financí, Risku a IT (tvorba business specifikací, specifikací k ad-hoc požadavkům atd.)
  • Příprava pravidelných i ad-hoc analýz regulatorního výkaznictví dle požadavků regulátora či vedení společnosti
  • Podílet se na projektech regulatorního výkaznictví, spolupracovat s externími konzultanty

Co potřebujeme od Vás

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti financí, informatiky/statistiky či podobného směru
  • Praxi v relevantní oblasti (finanční/risk reporting)
  • Znalost bankovní regulace a výkaznictví
  • Zkušenost s bankovními systémy, orientaci v databázích, databázovém prostředí a logiky
  • Znalost SQL a MS Excel
  • Velmi dobré komunikační schopnosti
  • Analytické myšlení
  • Aktivní přístup, týmový hráče

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Finance
Obor
Bankovní a finanční poradenství, Ekonomika a finance, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Nesnažíme se jen dohlížet na banku, zda vydělává, ale také zefektivňujeme procesy a maximalizujeme hodnoty, které banka tvoří. Budujeme špičkový lokální tým plný interních lidí. Zajišťujeme dohled nad finanční výkonností banky, připravujeme výhledy a prognózy z pohledu finančních ukazatelů a komunikujeme s investory a kapitálovými trhy.