Test automation developer

Do core testing týmu hledáme šikovného kolegu, který se stane guru naší platformy pro automatizované testování, dokáže rozvíjet jeho funkčnosti a zabezpečit technický support.

U nás budete

  • Vyvíjet nové a upravovat stávající funkce automatizačního nástroje
  • Zajišťovat stabilní provoz a konfiguraci nástroje
  • Analyzovat chyby a zajistit jejich řešení
  • Podporou pravidelného spouštění testů
  • Vytvářet technickou dokumentaci
  • Technický support uživatelů – pomoc při programování složitějších metod
  • Provádět code review nasazovaných testů

Co potřebujeme od Vás

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Dobrou znalost jazyku Java (SE/EE)-zkušenost s rozvojem aplikace
  • Znalost nástrojů Selenium, Selenium Grid, jUnit 5
  • Zkušenost s automatizovanými testy
  • Analytické myšlení; koncepčnost
  • Samostatnost
  • Anglický jazyk pro čtení technické dokumentace

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností s verzováním v GITu a s nástrojem Jenkins
  • Znalostí principů DevOps
  • Znalostí SQL a REST API

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Vetríková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.