Specialista/ka karetního servisu DPČ - Ostrava

Hlavní náplní práce Specialisty/ky je řešit základní i složitější případy týkající se procesu platebních karet. Spolupracuje při řešení nestandardních situací s ostatními členy týmu. Jedná se o brigádu na dobu určitou a to března 2020. Místo výkonu práce je v Ostravě - Hrabové. Vhodné i pro studenty VŠ.

U nás budete

  • Samostatně zpracovávát požadavky a reklamace zadané klienty MMB týkající se použití platební karty – debetní i kreditní.
  • Komunikovat s jinými odděleními banky, především s IT oddělením, týmem Karetního produktu, týmem Fraudu a týmem Reklamací a stížností, při řešení reklamací a dalších požadavků.
  • Komunikovat s externími partnery.
  • Samostatně se seznamovat se změnami pracovních postupů a tyto zavádět do procesu.

Co potřebujeme od Vás

  • Min. středoškolské vzdělání v maturitou
  • Analytické a logické myšlení
  • Nadšení pro moderní technologie a znalost platebních nástrojů
  • Uživatelská znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Základní znalost práce s SQL, znalost systémů ICBS a Vision plus výhodou
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Znalost bankovnictví/reklamací/zkušenost na zákaznickém servisu výhodou
  • Kreativní myšlení
  • Spisovná čeština
  • Předložení výpisu z rejstříku trestů při nástupu

Co u nás získáte

  • Flexibilní systém e-benefitů - sami si zvolíte, co je pro vás benefit (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sport, kulturu, zdravotní péči, cestování, rozvoj a vzdělávání)
  • Týden dovolené navíc, tedy celkem 5 týdnů dovolené ročně
  • 3 dny volna, tzv. Sick Days, na překlenutí krátké nemoci
  • 1 den volna navíc pro rodiče dětí do 18ti let
  • až 11 dnů volna na studium pro studenty VŠ
  • 2 dny volna na dobrovolnickou činnost v rámci programu MONETA dobrovolníci
  • Dotovanou kartu MultiSport, vlastní moderní fitko přímo v budově
  • Naše produkty za výhodnějších podmínek (zdarma běžný účet, zvýhodněné sazby na spoření, úvěry, hypotéky…)
  • Odměny za odpracovanou dobu
  • Slevy a výhody pro zaměstnance u našich vybraných partnerů (např. O2, Čedok atd.)
  • Kávu a čaj na pracovišti po celý den zdarma
  • Bezplatné parkoviště přímo u budovy, možnost sdílených jízd autem
  • Úschovnu na kola, bezproblémovou dostupnost MHD
  • Stolní fotbálek pro odreagování

Detail pozice

Oddělení
Klientské centrum
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství, Zákaznické callcentrum
Lokalita
Ostrava
Úvazek
Brigáda, od 1. 9. 2019 do 31. 3. 2020
Společnost
MONETA Money Bank

Mrkněte na video k pozici

Těší se na Vás

Jana Maruniaková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Pouhá odpověď nám nestačí. Neustále hledáme řešení, kterými usnadníme klientům fungování v bankovním světě a přispíváme ke zlepšování procesů a produktů na základě potřeb a představ našich klientů.