Pokladní/k

Začněte svoji kariéru v bankovnictví, ať jste čerstvě po škole, nebo máte chuť vyzkoušet něco nového. Jako Pokladní/k budete v neustálém kontaktu s klienty i osobními bankéři. Poznáte tak, jaké produkty a služby poptávají naši zákazníci a naučíte se, jak pracovat s hotovostí, interními systémy a aplikacemi.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Budete pracovat s pokladnou a zodpovídat za vklady a výběry hotovostí v korunách i cizích měnách.
  • Denně za Vámi budou přicházet klienti, kterým poradíte s dotazy a podle povahy jejich požadavku je odkážete na své kolegy z řad osobních bankéřů.
  • Naučíte se pracovat s bankovními systémy a aplikacemi.
  • Své zkušenosti budete sdílet s kolegy a dále je rozvíjet díky školením, kterých se budete pravidelně účastnit.

Bez čeho se neobejdete?

  • SŠ vzdělání s maturitou a znalost práce na počítači je něco, přes co nejede vlak.

Čím nám uděláte radost?

  • Pokud už jste dříve působili v bankovnictví, obchodu nebo zákaznických službách, je to Vaše velké plus.
  • Máte chuť komunikovat s klienty a víte, že abyste jim mohli nabídnout to nejvhodnější řešení, musíte se neustále učit.

Co u nás získáte?

  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…)
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Poskytneme Vám příležitost pro kariérní a osobní růst. Našim zaměstnancům připravujeme sadu školení a tréninků, díky kterým mohou stále rozvíjet své zkušenosti a talent.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Jedná se o pracovní pozici, jejíž náplní práce je mimo jiné poskytování spotřebitelských úvěrů fyzickým osobám ve smyslu zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru (dále jen „Zákon“) a zaměstnanec musí splňovat podmínku důvěryhodnosti dle § 72 Zákona. V návaznosti na interní pravidla naší společnosti požadujeme před vznikem pracovněprávního vztahu předložení Výpisu z Centrální evidence exekucí (příp. ve verzi s podrobnými údaji o jednotlivých řízeních).

Detail pozice

Oddělení
Pobočková síť
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Tachov
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Dagmar Beerová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Stávajícím i novým klientům poskytujeme to nejkvalitnější finanční poradenství. Našim zákazníkům nasloucháme a přizpůsobujeme se jejich přáním a potřebám. Tvoříme banku, do které se klienti těší.