Solution architekt pro oblast integrací

U nás budete

  • Podílet se na rozvoji systémové integrace a integračních platforem
  • Podporovat komunitu integračních analytiků a vývojářů napříč celou bankou
  • Významně se podílet na tvorbě integračních návrhových vzorů a metodiky pro decentralizovaný vývoj integračních služeb
  • Podílet se na tvorbě a naplňování strategie banky v oblasti systémové integrace
  • Spolupracovat na pravidelné bázi s enterprise architektem v rámci naplňování IT strategie firmy

Co potřebujeme od Vás

  • VŠ vzdělání
  • Minimálně 3 roky praktických zkušeností v oblasti IT architektury
  • Předchozí zkušenosti v oblasti systémové integrace a/nebo BPM systémů
  • Samostatnost, tah na branku, schopnost analytického a strukturovaného myšlení
  • Dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností v oblasti bankovnictví či finančních služeb
  • Znalostí integračních platforem (Api Management, ESB, BPM …)
  • Znalostí JIRA/Confluence
  • Předchozí zkušeností s agilním vývojem
  • Praktickou zkušeností s vývojem (zejména v jazyce Java nebo JavaScript)

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Vetríková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.