Kreditní analytik/čka Real Estate

Do týmu Real Estate Financing hledáme kolegu/kolegyni se zkušenostmi s nemovitostním financováním, analytickými schopnostmi i obchodními dovednostmi, znalostí bankovních produktů a zájmem o rozvoj v oblasti financování nemovitostí.

U nás budete

  • Zpracovávat úvěrové návrhy/obchody pro klienty segmentu Real Estate včetně jejich obhajoby před schvalujícími orgány banky.
  • Aktivně se podílet na zajištění podkladů pro zpracování obchodních případů.
  • Strukturovat jednotlivé transakce včetně tvorby CF projekcí, hodnocení feasibility, návrhu jednotlivých kovenantů a dalších podmínek financování.
  • Ve spolupráci s ostatními kolegy koordinovat schvalovací proces především z pohledu harmonizace požadavků klienta.
  • Spravovat svěřenou část Real Estate portfolia včetně pravidelného monitoringu a vyhodnocování vývoje úvěrových rizik.
  • Kontrolovat úvěrový proces a průběžně pracovat na jeho zefektivnění a iniciovat změny s cílem zlepšování konkurenceschopnosti banky a minimalizace souvisejících rizik.
  • Provádět monitoring trhu a jeho analýzy.
  • Přispívat k plnění obchodního plánu v souladu se strategií a cíli banky, a to při minimalizaci souvisejících rizik.
  • Jednat a udržovat efektivní vztahy jak s interními, tak i s externími klienty.

Co potřebujeme od Vás

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru.
  • Zkušenost na pozici Kreditního analytika nebo Underwritingu pro segment Real Estate.
  • Znalost úvěrových procesů, projektového financování a trhu nemovitostí.
  • Dokázat se rychle zorientovat v CF projekcích, finančních výkazech a analýzách projektů.
  • Schopnost zpracovávat a obhajovat úvěrové aplikace.
  • Plynulou znalost anglického jazyka.
  • Prezentační dovednosti a vyjednávací schopnosti.
  • Výbornou znalost a zkušenost s hodnocením úvěrového rizika a souvisejících právních předpisů, účetní a daňové problematiky.
  • Motivaci učit se novým věcem, odborně se rozvíjet a pracovat i na složitých případech.
  • Proaktivitu, spolehlivost a týmového ducha.
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou.

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Firemní bankovnictví
Obor
Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Zdeněk Holeček

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Vyvíjíme, prodáváme a spravujeme produkty pro živnostníky a firmy. Digitalizujeme procesy a produkty tak, abychom poskytovali prémiový a komplexní servis. Potřeby zákazníků jsou pro nás na prvním místě, a proto neustále tvoříme a vyhledáváme nové příležitosti, jak přinášet klientům jednoduchost a pohodlnost.