Solution designer/ka pro Internet banku

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

U nás budete

  • Nejenom reagovat na požadavky od kolegů, ale také aktivně hledat způsob, jak pomoct a zefektivnit práci kolegů díky vámi navrženému řešení.
  • Při své práci budete vycházet z vámi zpracované komplexní IT analýzy business procesů, entit a funkčností IT systémů. K tomu využijete standardní modelovací nástroje.
  • Jako solution designer budete zodpovědný/á za to, že realizovaný výstup bude kvalitní, úplný a funkční a bude reflektovat požadavky plynoucí z businessu.
  • Na denní bázi budete spolupracovat se systémovým architektem, který přesně ví, jak daný systém funguje.
  • Spolu se všemi zástupci vývojových týmů, kteří se na vámi vedeném projektu podílí, budete integrovat vzniklé řešení, následně podpoříte testery a po samotném releasu budete monitorovat samotnou funkčnost řešení.

Co potřebujeme od Vás

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Minimálně 3 roky praktických zkušeností v oblasti IT analýzy, ideálně v rámci komplexnějších systémů a platforem
  • Předchozí zkušenosti na vývojových projektech
  • Samostatná schopnost analytického, strukturovaného myšlení, hledání řešení – orientace na potřeby zákazníka a dopady daného business řešení
  • Znalost modelovacího jazyka UML, BMPN a modelovacích technik
  • Znalost anglického jazyka pro čtení technické dokumentace

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností v oblasti bankovnictví či finančních služeb
  • Předchozí zkušeností s business analýzou nad konkrétním systémem případně na projektech
  • Znalostí case nástroje Enterprise Architect
  • Znalostí JIRA/Confluence
  • Předchozí zkušeností s agilním vývojem
  • Znalostí jazyka SQL a alespoň jednoho objektového programovacího jazyka (Java, C#)

Co u nás získáte

  • Příležitost pracovat v agilní bance, která je průkopníkem mnoha inovací a digitálním leaderem na bankovním trhu.
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře.
  • Moderní pracovní prostředí s výhledem na Prahu a open space uzpůsobený agilnímu životu.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…).
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Vetríková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.