Specialista/tka vymáhání

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

U nás budete

  • Posuzovat spravované aktivní obchody a navrhovat v souladu s procesními postupy a kompetencemi strategie a příslušná opatření zajišťující řešení ohrožených pohledávek
  • Vyhodnocovat aktuální ekonomickou situaci dlužníka a navrhovat odpovídající řešení
  • Připravovat návrhy řešení k projednání a schválení též na úrovni PLC a/nebo CRCO
  • Samostatně jednat s dlužníky, třetími stranami, jinými věřiteli, insolvenčními správci a exekutory
  • Navrhovat očekávanou hodnotu budoucího cash flow ze spravovaných aktivních obchodů
  • Podílet se na tvorbě a udržování metodiky procesů vymáhání pohledávek
  • Tvořit analýzy, reporty v oblasti vymáhání pohledávek
  • Spolupracovat při správě ohrožených pohledávek s ostatními týmy v rámci oddělení Collections & Recovery a stanovovat strategii řešení ohrožených pohledávek koordinovaně v souladu se zájmy koncernu MONETA

Co potřebujeme od Vás

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Min. 2 - 3 roky zkušeností v oblasti vymáhání pohledávek ideálně v bankovním sektoru
  • Pokročilá uživatelská znalost PC, MS Office a jiných firemních aplikací
  • Komunikační, organizační a analytické dovednosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Čím nás potěšíte

  • Vysokoškolským vzděláním ekonomického či právního směru
  • Znalostí anglického jazyka na středně pokročilé úrovni

Co Vám nabídneme

  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího
  • Dny volna navíc – sick days, parents day atd.
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
  • Prostor a podpora při vzdělávání
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře

Detail pozice

Obor
Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil