Finanční Analytik/čka Produktové Profitability

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

Charakteristika pozice

  • Pokud Vás baví práce s čísly, máte rozvinuté analytické a koncepční myšlení, rádi byste zevnitř poznali fungování bankovních produktů a chtěli byste rozvinout své znalosti ve zpracování finančních analýz a plánování/forecastingu, pak Vás rádi přivítáme v našem týmu Product Finance, který je součástí divize Finance.
  • Pozice je zaměřená na studenty studující poslední ročníky vysoké školy, kteří chtějí své teoretické znalosti uplatnit v praxi a kteří se chtějí dále se rozvíjet a do budoucna profesně posunout. Můžeme nabídnout práci částečný, případně i plný úvazek.

U nás budete

  • Počítat profitabilitu retailových nebo komerčních produktů a pracovat s modely profitability
  • Sloužit oporou pro komerční nebo retailové produktové oddělení při rozhodování o cenotvorbě a zavádění nových produktů
  • Podílet se na vzniku nových nebo nastavení aktivních produktů a prodejních kampaní
  • Zpracovávat cost-benefit analýzy aktuálně připravovaných byznysových aktivit v oblasti retailových nebo komerčních produktů
  • Připravovat analýzy a reporty pro management skupiny MONETA
  • Aktivně se podílet na procesu plánování a forecastingu ve svěřené oblasti nebo produktu
  • Navrhovat a analyzovat změny a podněty, které by měly přímý vliv na hospodářský výsledek skupiny MONETA

Co potřebujeme od Vás

  • VŠ vzdělání ekonomického, finančního či technického směru
  • Relevantní praxi v oblasti financí, finančních analýz, controllingu či product managementu
  • Pokročilou znalost práce s MS Excel
  • Komunikativní znalost AJ (mluvená i písemná forma na denní bázi)
  • Analytické myšlení, proaktivnost a samostatnost

Čím nás potěšíte

  • Základní znalostí SQL (velkou výhodou)
  • Zkušeností s retailovými či komerčními bankovními produkty
  • Znalostmi VBA pro automatizaci operací v Excelu
  • Zkušenostmi s moderními reportingovými a analytickými nástroji (Power BI, IBM PA, Oracle Discoverer/PBCS)

Co Vám nabídneme

  • Práci na částečný, případně i na plný úvazek
  • Týden dovolené nad rámec zákona
  • Cafeteria systém - flexibilní zaměstnanecké výhody zahrnující příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího
  • Dny volna navíc – sick days, parents day atd.
  • Zaměstnanecké produkty za výhodnějších podmínek
  • Prostor a podpora při vzdělávání
  • Příležitost pro osobní i profesní růst
  • Přátelské a otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře
  • Moderní kanceláře s výhledem na Prahu

Detail pozice

Obor
Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Jana Zahradnická

Zobrazit profil