Specialista/ka interní podpory Small business - Ostrava

Do našeho týmu kontaktního centra pro Small business hledáme kolegu nebo kolegyni na pozici Specialista/ka interní produktové a procesní podpory. Jste komunikativní a je vám bližší servis než prodej? Chcete si vydělávat a zároveň mít stále víkendy a svátky volné? Nemáte žádnou praxi, ale jste komunikativní a máte chuť se učit něčemu novému? Pojďte rozjet svoji kariéru v bance!

Co bude vaší náplní práce?

  • Telefonicky zodpovídat dotazy za danou produktovou skupinu na tel. lince zaměstnancům Obchodních míst a centrály
  • Samostatně zpracovávat a řešit písemné požadavky/úkoly zaslané z Obchodních míst
  • Znát příslušné produkty a procesy, metodiku týmu, mít povědomí o navazujících procesech
  • Úzce spolupracovat s produktovými manažery a ostatními souvisejícími odděleními
  • Podílet se na testování nových produktů a služeb v rámci daného procesu

Co je předpokladem pro přijetí?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost PC, MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Pečlivost, učenlivost, zodpovědnost, samostatnost a důslednost
  • Zkušenost v oblasti bankovnictví
  • Komunikační dovednosti
  • Týmový hráč
  • Znalost AJ výhodou

Co vám rádi nabídneme?

  • Flexibilní systém e-benefitů - sami si zvolíte, co je pro vás benefit (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sport, kulturu, zdravotní péči, cestování, rozvoj a vzdělávání)
  • Týden dovolené navíc, tedy celkem 5 týdnů dovolené ročně
  • 3 dny volna, tzv. Sick Days, na překlenutí krátké nemoci
  • 1 den volna navíc pro rodiče dětí do 18ti let
  • až 11 dnů volna na studium pro studenty VŠ
  • 2 dny volna na dobrovolnickou činnost v rámci programu MONETA dobrovolníci
  • Dotovanou kartu MultiSport, vlastní moderní fitko přímo v budově
  • Naše produkty za výhodnějších podmínek (zdarma běžný účet, zvýhodněné sazby na spoření, úvěry, hypotéky…)
  • Odměny za odpracovanou dobu
  • Slevy a výhody pro zaměstnance u našich vybraných partnerů (např. O2, Čedok atd.)
  • Kávu a čaj na pracovišti po celý den zdarma
  • Bezplatné parkoviště přímo u budovy, možnost sdílených jízd autem
  • Úschovnu na kola, bezproblémovou dostupnost MHD
  • Stolní fotbálek pro odreagování

Detail pozice

Oddělení
Klientské centrum
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství, Zákaznické callcentrum
Lokalita
Ostrava
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Mrkněte na video k pozici

Těší se na Vás

Marie Vašíčková

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Pouhá odpověď nám nestačí. Neustále hledáme řešení, kterými usnadníme klientům fungování v bankovním světě a přispíváme ke zlepšování procesů a produktů na základě potřeb a představ našich klientů.