Administrátor/ka podatelny a skenerovny - Ostrava

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

Administrátor/ka bude vykonávat práci pro komerční úvěry, jako například zpracovávat dokumenty, vykonávat kontroly, vést záznamy. Tato pracovní funkce je mimo své standardní pracovní povinnosti, které jsou popsané níže, aktivní podporou pro business a také pro týmy Centra hypoték v Ostravě.

Co bude náplní vaší práce?

  • Zpracování doručené pošty
  • Evidence přijaté pošty
  • Příprava dokumentů pro skenování
  • Indexace nových obchodů a dokumentů
  • Kompletace podkladů do složek k novým obchodům po naskenování
  • Kompletace a příprava podkladů pro proces vymáhání
  • Archivace složek + dodatečných dokumentů
  • Komunikace s interními klienty

Co od vás očekáváme?

  • SŠ vzdělání s maturitou
  • Uživatelská znalost PC, MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Pečlivost, zodpovědnost a samostatnost
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Předložení výpisu z rejstříku trestů při nástupu
  • Zkušenost v back office velkou výhodou
  • Znalost hypotečních produktů výhodou

Co vám rádi nabídneme?

  • Flexibilní systém e-benefitů - sami si zvolíte, co je pro vás benefit (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, sport, kulturu, zdravotní péči, cestování, rozvoj a vzdělávání)
  • Týden dovolené navíc, tedy celkem 5 týdnů dovolené ročně
  • 3 dny volna, tzv. Sick Days, na překlenutí krátké nemoci
  • 1 den volna navíc pro rodiče dětí do 18ti let
  • až 11 dnů volna na studium pro studenty VŠ
  • 2 dny volna na dobrovolnickou činnost v rámci programu MONETA dobrovolníci
  • Dotovanou kartu MultiSport, vlastní moderní fitko přímo v budově
  • Naše produkty za výhodnějších podmínek (zdarma běžný účet, zvýhodněné sazby na spoření, úvěry, hypotéky…)
  • Odměny za odpracovanou dobu
  • Slevy a výhody pro zaměstnance u našich vybraných partnerů (např. O2, Čedok atd.)
  • Kávu a čaj na pracovišti po celý den zdarma
  • Bezplatné parkoviště přímo u budovy, možnost sdílených jízd autem
  • Úschovnu na kola, bezproblémovou dostupnost MHD
  • Stolní fotbálek pro odreagování

Detail pozice

Obor
Administrativa, Zákaznické callcentrum
Lokalita
Ostrava
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Mrkněte na video k pozici

Těší se na Vás

Jana Maruniaková