Hypoteční bankéř/ka

Využijte svých zkušeností s hypotečními úvěry a rozšiřte řady našich hypotečních bankéřů v MONETA Money Bank. Budete cestovat a dělat to co Vás baví a čemu rozumíte. S naší podporou si za Vaši píli odnesete zaslouženou odměnu. Hypotéky u nás umíme.

U NÁS BUDETE

  • Ve svěřené oblasti prodávat a sjednávat hypotéky s klienty
  • Připravovat a zpracovávat hypoteční úvěry
  • Pečovat a podporovat naše klienty
  • Komunikovat s úřady a institucemi
  • Pracovat s bankovními systémy a aplikacemi

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Předchozí zkušenosti s prodejem hypoték
  • Znalosti práce na počítači
  • ŘP sk. B

ČÍM NÁM UDĚLÁTE RADOST

  • Chutí komunikovat a učit se novému a pracovat na sobě
  • Svou samostatností a týmovým duchem
  • Certifikací dle zákona o spotřebitelském úvěru

CO VÁM NABÍDNEME

  • Rozmanité benefity – sami si zvolíte na co Vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího)
  • Kromě pěti dalších dní dovolené nad rámec zákona i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit
  • Naše produkty za výhodnějších podmínek
  • Příležitost k růstu, můžete se vypracovat na manažera nebo specialistu
  • Podporu ve Vašem vzdělávání od prvního dne
  • Zázemí a jistotu přátelského týmu

Jedná se o pracovní pozici, jejíž náplní práce je mimo jiné poskytování spotřebitelských úvěrů fyzickým osobám ve smyslu zákona č. 257/2016 Sb., o spotřebitelském úvěru (dále jen „Zákon“) a zaměstnanec musí splňovat podmínku důvěryhodnosti dle § 72 Zákona. V návaznosti na interní pravidla naší společnosti požadujeme před vznikem pracovněprávního vztahu předložení Výpisu z Centrální evidence exekucí (příp. ve verzi s podrobnými údaji o jednotlivých řízeních).

Detail pozice

Oddělení
Pobočková síť
Obor
Administrativa, Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Karlovy Vary
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Dagmar Beerová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Stávajícím i novým klientům poskytujeme to nejkvalitnější finanční poradenství. Našim zákazníkům nasloucháme a přizpůsobujeme se jejich přáním a potřebám. Tvoříme banku, do které se klienti těší.