Senior network inženýr/ka

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

U nás budete

  • Navrhovat, vyvíjet a provozovat infrastrukturní platformy, které umožňují vývojovým týmům konzumovat infrastrukturu v samoobslužné, řízené, auditovatelné a opakovatelné podobě a budete expert ve své vybrané technologické oblasti
  • Definovat standardy a strategii infrastruktury, která zajistí, že implementace splní definované požadavky na SLA včetně očekávané kvality
  • Schopnost vést diskuzi s ostatními členy týmu při hledání příčiny při nastalých incidentech
  • Navrhovat architekturu síťové infrastruktury pro přístup a provoz moderních bankovních aplikací
  • Sledovat trendy na trhu a investovat svůj čas do svého rozvoje a rozpoznávat, kdy může být nová technologie užitečná pro naši společnost
  • Spolupracovat a budovat vztahy napřič společností s kolegy z clusterů a squadů a externími partnery
  • Produkovat řešení, která stojí rozumné peníze, zapadá do našich firemních cílů a doporučovat taktická a strategická rozhodnutí pro dodání optimálního řešení

Co od Vás potřebujeme

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, ideálně technického směru
  • 5+ let zkušeností v oblasti infrastruktury sítí, jejího návrhu, provozu a analýzy problémů
  • Technologickou orientaci alespoň u jednoho dodavatele technologií Cisco, F5, Juniper nebo Checkpoint
  • Obecnou znalost TCP/IP protokolu, switching/routing (BGB, OSPF, DNS, DHCP apod.)
  • Chuť dodávat společně s dodavateli nová řešení formou menších projektů
  • Zájem a chuť neustále se vzdělávat v dané oblasti a zapálení pro nové technologie
  • Schopnost vést dialog a převzít zodpovědnost za své řešení
  • Znalost anglického jazyka pro komunikaci s dodavateli

Čím nám uděláte radost

  • Zkušeností s provozem cloud prostředí (Amazon AWS, Microsoft Azure)
  • Znalostí principů automatizace infrastruktury (Ansible, CloudForms, OpenShift)
  • Orientací v dalších komponentech IT architektury a agilních principech
  • Znalostí softwarově definovaných řešení (např. NSX, Cisco ACI), 802.1x řešení, nebo PCI DSS standardu

Co u nás získáte

  • Prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst
  • 25 dní dovolené i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit
  • Další rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího)
  • Přátelské i otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Naše produkty za výhodnějších podmínek

Detail pozice

Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Vetríková

Zobrazit profil