Release koordinátor/ka

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

U nás budete

  • Mít na starosti administraci releasu – budete koordinovat dotčené týmy a podporovat hladký průběh jednotlivých fází až k samotnému releasu
  • Pravou rukou release managera a jeho zástup v době nepřítomnosti
  • Spolupracovat s různými týmy napříč společností na zavádění nových procesů a postupů
  • Vytvářet reporting zjištěných nedostatků; budete problémy nejen identifikovat ale aktivně navrhovat, jak předcházet jejich opákování
  • Přicházet s návrhy na zlepšení a aktivně se zapájet do jejich realizace

Co od vás potřebujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Alespoň 2 roky zkušeností v IT a základní přehled, jak funguje agilní vývoj
  • Dobré analytické myšlení a hlavně schopnost věci dotahovat do konce
  • Schopnost argumentovat a o věcech se domluvit; někdy je potřeba reagovat rychle a řešit krizové situace
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Čím nám uděláte radost

  • Praktickou zkušeností procesů change a realease management
  • Praktická znalost nástrojů agilního prostředí-jira, jenkins, atd…

Co u nás získáte

  • Prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst
  • 25 dní dovolené i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit
  • Další rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího)
  • Přátelské i otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Naše produkty za výhodnějších podmínek

Detail pozice

Oddělení
IT
Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Vetríková

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Digitalizujeme MONETA Money Bank a naše strategie je být digitální leader na českém trhu. Transformujeme se do agilních teamů, expandujeme do cloudu, zkoušíme nové technologie a nástroje, a opakované činnosti postupně automatizujeme. A máme také výsledky – jsme inovátorem roku a naše Smart Banka se stala nejlepší aplikací roku 2017.