Release koordinátor/ka

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

U nás budete

  • Mít na starosti administraci releasu – budete koordinovat dotčené týmy a podporovat hladký průběh jednotlivých fází až k samotnému releasu
  • Pravou rukou release managera a jeho zástup v době nepřítomnosti
  • Spolupracovat s různými týmy napříč společností na zavádění nových procesů a postupů
  • Vytvářet reporting zjištěných nedostatků; budete problémy nejen identifikovat ale aktivně navrhovat, jak předcházet jejich opákování
  • Přicházet s návrhy na zlepšení a aktivně se zapájet do jejich realizace

Co od vás potřebujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Alespoň 2 roky zkušeností v IT a základní přehled, jak funguje agilní vývoj
  • Dobré analytické myšlení a hlavně schopnost věci dotahovat do konce
  • Schopnost argumentovat a o věcech se domluvit; někdy je potřeba reagovat rychle a řešit krizové situace
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Čím nám uděláte radost

  • Praktickou zkušeností procesů change a realease management
  • Praktická znalost nástrojů agilního prostředí-jira, jenkins, atd…

Co u nás získáte

  • Prostor a podporu při vzdělávání a příležitost pro osobní i profesní růst
  • 25 dní dovolené i další dny volna navíc, třeba když se necítíte fit
  • Další rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co vám přispějeme (může to být příspěvek na stravování, penzijní připojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího)
  • Přátelské i otevřené prostředí
  • Uplatnění ve společnosti, která určuje trendy a získává za ně ocenění, a to nejen v bankovní sféře
  • Naše produkty za výhodnějších podmínek

Detail pozice

Obor
Bankovní a finanční poradenství, IT a vývoj
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Vetríková

Zobrazit profil