Junior bankéř/ka pro firemní klientelu - Jihlava

O nás

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

Charakteristika pozice

Ukončujete svá vysokoškolská studia nebo jen přemýšlíte o změně zaměstnání a rádi byste využili svých dosavadních zkušeností? Přidejte se k týmu profesionálů komerčního bankovnictví u nás v MONETA Money Bank jako Junior bankéř/ka pro firemní klientelu. Budete mít skvělou příležitost nastartovat nebo pokračovat v kariéře bankéře u úspěšné české banky, a to přímo v klíčové oblasti firemního bankovnictví.

Co obnáší práce na této pozici?

 • Budete úzce spolupracovat s firemními bankéři, podporovat je a inspirovat se od nich. Postupně budete budovat vztahy s firemními zákazníky. Tuto skupinu zákazníků u nás tvoří firmy s ročními obraty od 10 milionů Kč až do 200 milionů Kč
 • Povedete složky jednotlivých klientů a připravovat podklady pro akvizice, nabídky a cenové modely
 • Budete pracovat s bankovním systémem a zpracovávat finanční výkazy

Na koho se těšíme? Na vás, pokud

 • Jste absolventem/tkou ekonomického oboru nebo už máte předchozí bankovní zkušenosti. Vítané jsou i vaše případné zkušenosti z oblasti B2B obchodu, kontaktu s firemními zákazníky
 • Baví vás kontakt se zákazníky a máte radost, pokud jsou spokojeni
 • Rádi spolupracujete v rámci týmu zapáleného pro úspěch, ve kterém můžete načerpat spoustu inspirace
 • Chcete na sobě dál pracovat a vzdělávat se

Proč je fajn pracovat v MONETA Money Bank?

 • Atmosféra i kolegové jsou u nás přátelští a otevření
 • Co se benefitů týče, u nás si vybere každý – zvolíte si je sami
 • Získáte dovolenou nad rámec zákona – a volna můžete mít ještě víc!
 • Jako zaměstnanec u nás budete mít výhodnější produkty
 • Pokud ještě studujete, můžete počítat s naší podporou
 • V tomto případě se jedná o pracovní pozici na zkrácený úvazek (min. 20 hod. týdně)
 • Práci považujeme za nekončící cestu osobního rozvoje a poznání

Kontakt

MONETA Money Bank
Zdeněk Holeček
Vyskočilova 1442/1b
140 00  Praha-Michle
Česká republika

Příběhy zaměstnanců

 • Jan Brejl

  JAN BREJL

  „V MONETA Money Bank jsem získal obrovské množství zkušeností ale i přátel.“

  U nás v bance máte možnost pracovat v týmu dynamických lidí a vytvářet projekty, které přinášejí inovace na bankovní trh. Široká škála zaměstnaneckých benefitů je pomyslnou třešničkou na dortu. Během svého působení v MONETA Money Bank jsem dostal již několik příležitostí kariérního, ale i osobního růstu. Mohl jsem se účastnit řady projektů, které mi daly cenné zkušenosti a díky pestré nabídce tréninků pracuji na rozvoji svých osobnostních, manažerských a odborných dovedností. Líbí se mi tady především to, že nezáleží na počtu „odsezených“ let, ale na schopnostech každého zaměstnance.
 • Karolína Folterová

  KAROLÍNA FOLTEROVÁ

  „Po mateřské pro mě byla možnost pracovat na zkrácený úvazek velkým bonusem.“

  Najít na Ostravsku stabilní práci není jednoduché, proto po mateřské dovolené byla MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank) tou nejlepší volbou. Open space může být náročný na mezilidské vztahy, ale já jsem díky němu rychle pochytila znalosti a dovednosti od svých přátelských kolegů. Navíc jsem se díky variabilní pracovní době a možnosti práce z domova mohla i nadále věnovat rodině. Banka má ucelený a propracovaný program hodnot a umí ocenit výkony svých zaměstnanců. Školení, kde jsem mohla rozvinout své dovednosti z oblasti vedení lidí, jsem uplatnila ve vedoucích pozicích napříč několika oddělení banky a ani po 10 letech v zákaznickém centru Axis mě moje práce nepřestala bavit.

 • Petra Kuchtová

  PETRA KUCHTOVÁ

  „MONETA podporuje a rozvíjí talenty ve všech odvětvích.“

  I bez velkých pracovních zkušeností jsem dostala šanci a postupně jsem se vypracovala na pozici, kterou jsem chtěla. Neustále se dále vzdělávám, rozšiřuji si obzory, poznávám nové lidi. V Axisu budete dělat velmi rozmanitou práci a já sama jsem příklad toho, že můžete začít od základní pozice a postupně se vypracovat tam kam chcete. Svět bankovnictví se neustále mění a s MONETA Money Bank můžete být u toho.


Kariéra