Junior účetní / DPČ

O nás

Jsme MONETA Money Bank. Česká banka s historií ale i ambicemi digitálního šampiona. Najdete v nás zaměstnavatele podporujícího Vaši odbornost, rozhled a růst. Žijeme nápady, dáváme příležitost talentům a nabízíme možnost pracovat s těmi nejlepšími v oboru. Chcete být u toho? Odpovězte na náš inzerát a buďte MONETA i Vy!

Charakteristika pozice

Vhodné pro studenty VŠ, flexibilní pracovní doba dle domluvy (min. 20 hodin / týden)

Co bude vaší hlavní činností

 • Účtovat bankovní výpisy
 • Zadávat do systému dodavatelské faktury

Co potřebujeme od vás

 • Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou
 • Pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup
 • Základní znalost účetnictví

Nabízíme

 • Flexibilní plánování směn s ohledem na Vaše studia
 • Podporu při vzdělávání a příležitosti pro kariérní a osobní růst
 • Rozmanité benefity – sami si zvolíte na co Vám přispějeme (lístky do kina, na koncerty, festivaly, možnost nákupu na Slevomatu, jazykové kurzy, vstup do fitness a wellness center a mnoho dalšího)

Kontakt

MONETA Money Bank
Zdeněk Holeček
Vyskočilova 1442/1b
140 00  Praha-Michle
Česká republika

Příběhy zaměstnanců

 • Julie Hučíková

  JULIE HUČÍKOVÁ

  „Příležitost pracovat už při studiu ve velké bance se mnoha studentů v mém věku nenaskytne.“

  Ještě v době, kdy byla MONETA Money Bank součástí GE Capital, jsem dostala příležitost nastoupit jako intern do oddělení Financí - controllingu. Nikdy jsme v bance pracovat nechtěla, ale byla to úžasná příležitost, kterou jsem se rozhodla využít. Nakonec jsem ráda, že jsem součástí něčeho většího než jen malé účetní firmy. Nebyl problém mít měsíc před státnicemi neplacené volno a i v době psaní diplomové práci mi vždy vedení týmu, vyšlo co nejvíce vstříc. Líbí se mi pracovat mezi lidmi, kteří mě můžou posouvat dál, učit a případně i inspirovat a takových je u nás hodně. Mám příležitost zkoušet nové věci a třeba i poznat nová oddělení a týmy, v kterých bych mohla někdy chtít pracovat.

 • Michaela Roupcová

  MICHAELA ROUPCOVÁ

  „Nejvíce si vážím příjemného kolektivu a přátelského přístupu.“

  Na GE Money Bank mě zaujala americká kultura společnosti, která je postavena na rovnocennějším a uvolněnějším přístupu mezi zaměstnanci. Ta přetrvává i nyní v MONETA Money Bank, kde mám řadu skvělých kolegů. Vím, že ze své aktuální pozice Junior nákupčí mohu kariérně růst – záleží jen na mne, zda využiji širokou nabídku školení. Užívám si akce a benefity, se kterými jsem se v ostatních společnostech nesetkala a které jsou příjemným zpestřením a motivací – např. různá bezplatná zdravotní vyšetření i cvičení v rámci iniciativy PRO ZDRAVÍ a dobrovolnické akce. • Ondřej Jaroš

  ONDŘEJ JAROŠ

  „Chci se stát úspěšným team leaderem/manažerem a tak jsem moc rád za rady a tipy od svého šéfa, který mě v kariéře podporuje.“

  MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank) jsem si zprvu vybral proto, že tady pracoval můj dlouholetý kamarád, který si práci pochvaloval. Praxe se mi při studiu vysoké školy hodila, navíc banka nabízí řadu rozvojových a vzdělávacích aktivit, školení, které se s konkurencí nedají srovnat. V MONETA Money Bank podpoří Vaše nápady a dají Vám prostor pro vlastní iniciativu a zapojení do nejrůznějších úkolů. Kolektiv zaměstnanců je úžasný. Všechny tyto aspekty vytvářejí skvělé klima pro ideální pracovní podmínky.


Kariéra