Bankéř/ka pro živnostníky a malé firmy - Praha (Flora)

Bankéř/ka pro živnostníky a malé firmy má svěřené portfolio komerčních klientů z řad živnostníků a malých firem s obratem do 10 mil. Kč. Svým klientům pomáhá s naplněním individuálních požadavků, aktivně vyhledává možnosti rozšíření spektra produktů a služeb tak, aby výsledný balík byl ten nejvhodnější v situaci, ve které se klient aktuálně nachází.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Profesionálně se starat o svěřené portfolio podnikatelů a malých firem.
  • Svým klientům budete aktivně nabízet nové produkty a služby s ohledem na definované cíle společnosti.
  • Ve svěřené lokalitě se budete snažit rozšířit své portfolio klientů o nové živnostníky a malé firmy.
  • Budete sledovat aktuální nabídky a akce konkurence v dané lokalitě.

Bez čeho se neobejdete?

  • SŠ vzdělání s maturitou a zkušenosti z obchodní pozice v bankovnictví je něco, přes co nejede vlak.
  • Orientace na výsledky, plnění obchodních cílů a chuť se rozvíjet - to vše Vás žene dopředu.
  • Profesionální přístup ke klientům a komunikace s nimi je Vaše silná stránka.

Co u nás získáte?

  • Zkušenosti v profesionální obsluze firemních klientů a do budoucna možnost přechodu k větším komerčním zákazníkům.
  • Uplatnění ve společnosti s mnoha oceněními nejen v bankovní sféře.
  • Získáte rozmanité benefity – sami si zvolíte, na co Vám přispějeme – ať už je to příspěvek na stravování, penzijní pojištění, volnočasové aktivity a mnoho dalšího.
  • Multisportku za zvýhodněnou cenu pro Vás i své blízké.
  • 25 dní dovolené a další dny volna navíc (Sick Days, volno na dobrovolnickou činnost,…)
  • Naše bankovní produkty za výhodnějších podmínek.
  • Přátelský tým a práci, do které se budete těšit.

Detail pozice

Oddělení
Firemní bankovnictví
Obor
Bankovní a finanční poradenství
Lokalita
Praha
Úvazek
Práce na plný úvazek
Společnost
MONETA Money Bank

Těší se na Vás

Petra Zemanová

Zobrazit profil

Co Vás čeká

Jaký tým se na Vás těší

Vyvíjíme, prodáváme a spravujeme produkty pro živnostníky a firmy. Digitalizujeme procesy a produkty tak, abychom poskytovali prémiový a komplexní servis. Potřeby zákazníků jsou pro nás na prvním místě, a proto neustále tvoříme a vyhledáváme nové příležitosti, jak přinášet klientům jednoduchost a pohodlnost.