Výpis pozic

Manažer/ka prodeje hypoték v pobočkové síti Praha-Michle Práce na plný úvazek
Vedoucí týmu na oddělení pohledávek - Ostrava Ostrava-Hrabová Práce na plný úvazek

Příběhy zaměstnanců

 • Jiří Patera

  JIŘÍ PATERA

  „MONETA Money Bank je bankovním inovátorem a to je i důvod, proč jsem si ji vybral a proč tu stále rád pracuji.“

  Je to už nějaký pátek, co jsem se přidal k týmu Komerčního bankovnictví, v té době ještě pod hlavičkou GE Capital Bank. Chtěl jsem se podílet na vzniku prvního automaticky schvalovaného úvěru pro podnikatele – Expres Business, což se mi, ostatně jako spousta dalších věcí, podařilo. Jsme česká banka s dlouhou historií, ale tvůrčí atmosféra stále připomíná spíše nějaký start-up a je super být toho součástí. Budete pracovat v mladém a tvůrčím kolektivu a účastnit na vývoji těch nejzajímavějších bankovních inovací.

 • Hana Vernerová

  HANA VERNEROVÁ

  „Myslím, že je na mne stále vidět, že mne moje práce baví, dělám ji s nadšením.“

  Svoji manažerskou kariéru v MONETA Money Bank jsem nastartovala před 23 lety, kdy jsem nastoupila do Agrobanky, která tehdy byla jedna z mála těch menších a modernějších bank a navíc tam pracoval už můj spolužák. Za celou dobu, co zde pracuji, jsem vždy potkávala nadprůměrně chytré lidi s chutí řešit věci společně ku prospěchu firmy a také s touhou se rozvíjet. Práce v MONETA Money Bank je ideální pro všechny, kteří si věří, že něco umí, chtějí na sobě tvrdě pracovat a chtějí věci dělat lépe. Pak mohou být přímo součást této změny a mohou se velmi rychle posunovat po kariérním žebříčku.

 • Petr Gapko

  PETR GAPKO

  „Management mi dal důvěru a já se to snažím oplatit výsledkem.“

  Na možnost pracovat pro MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank) jsem narazil přes známé. Zalíbil se mi přístup – vše je založeno na otevřenosti, zdvořilosti a skvělém kolektivu. Každá společnost má své výhody a nevýhody. Pro mě MONETA určitě vítězí tím, jak zde funguje lidská spolupráce. Máte možnost ovlivnit směr, kterým se společnost ubírá. Zkrátka, pokud mám názor, tak je vyslyšen. A pokud mám dobrý nápad, mám velkou šanci, že bude realizován. Management mi tak umožnil vytvořit roli hlavního ekonoma, a to v podstatě na zelené louce a tím okamžikem jsem v podstatě založil i svoji kariéru.

Kariéra